Ahoj, chtěli bychom Vás poprosit, abyste z tohoto blogu NEKOPÍROVALI a když už, tak se ZDROJEM, děkujeme :o)).

Květen 2009


I Am Sam

25. května 2009 v 20:41 | Lenny |  Filmografie
Sam Dawson (Sean Penn, za tuto roli nominován na Oscara) je starostlivý otec, který miluje svoji dceru Lucy (Dakota Fanning) a cítí se být tím nejšťastnějším chlapem pod sluncem. Problém je v tom, že jeho mentální vývoj se kdysi zastavil zhruba na úrovni sedmiletého dítěte. Až dosud se Samovi dařilo s pomocí přátel překonávat všechna úskalí otcovství. Teď ale do hry vstupuje agilní sociální pracovník a tak Samovi hrozí, že mu Lucy bude odebrána, protože ho začíná mentálně převyšovat. Samova případu se ujímá Rita Harrisonová (Michelle Pfeiffer), zkušená právnička, které se však kvůli pracovnímu vytížení značně odcizil její syn. Společně se snaží přesvědčit systém, že si Sam zaslouží být otcem se vším všudy a zároveň se oba dozvídají co vlastně pravá rodičovská láska obnáší...
I'm Looking Through You - The WallflowersThe Beatles
Two of Us - Aimee Mann And Michael PennThe BeatlesSpoustu dalších videí najdete na youtube, takže hledejte a poslouchejte ;o)) a jestli jste někdo film viděli, tak neváhejte a napiště do komentářů :o)

The Glass Onion ve Velkém Újezdu :o)

24. května 2009 v 12:08 | Lenny a Pajko
Zdravím! Včera 23.5. 2009 jsme navštívili Beat Party ve Velkém Újezdu u Olomouce. Na místo jsme dorazili před 18. hodinou a nějak jsme podcenili počasí a kolem jedné v noci nám byla celkem zima :-D.

Letos jsme na akci byli poprvé a nevěděli, jaké to bude. Kolem 19. hod. začal hrát divadelní soubor z Troubek hru Amant. Překvapilo mě, že na akci, nazývané "olomoucký Woodstock" je tak málo lidí. Ke všemu se rozfoukal vítr a kulisy začaly podat na zem. Představení bylo vtipné, takže pohoda. V publiku nás sedělo asi 30.

Mezitím zvučila kapela The Glass Onion, kvůli které jsme sem vlastně přijeli a kapela The Fireballs, na kterou jsme byli také moc zvědaví. Jaké překvapení bylo, když začala hrát jistá bluesová kapela z Olomouce! No, nic proti nikomu, ani proti bluesu, každého věc co poslouchá, ale můj šálek čaje to tedy není. Necelou hodinku jsme strávili v přítomnosti člena kapely The Glass Onion, Roberta Orsáčka. Tímto mu také děkujeme a photoshoot se povedl :-D.


Asi v 21:50 začali hrát Glássy! Jo! Konečně se místo před pódiem začalo zaplňovat. Nakonec nás bylo, myslím si, hodně. Zazněly hitovky jako A Hard Day's Night, Can't Buy Me Love, Ain't She Sweet, Any Time at All, From Me to You a mnoho dalších.


Po 22. hodině začal ohňostroj, jak jinak než na hudbu The Beatles :o)).

Poté hráli The Fireballs, skvělá kapela, hrající rock´n´roll 50. let. Takže paráda!


Vystřídali je opět Glássy, tentokrát například s Hey Bulldog (díky ;o)), Get Back, Here Comes the Sun, She Came in Through the Bathroom Window, Polythene Pam,…..

Bylo to prostě skvělý! Určitě bych jela zase, i když asi trošku později a více oblečená ;o).
Diplom :o)

10. května 2009 v 20:44 | Lenny |  Diplomy